ВИБІР ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ 2 КЛАСУ (2019-2020 н.р.)

Протокол № 6

засідання педагогічної ради

СЗОШ №8 Новокаховської МР

від 05.03.2019р.

Усього вчителів – 58

Присутні – 56

 

Голова педагогічної ради – Олійник О.М.

Секретар – Вербицька І.М.

 

Порядок денний

Про вибір і замовлення підручників для 2-х  класів на 2019-2020 навчальний рік.

І. Слухали:

заступника директора з навчально-виховної роботи Мовчан Н.С., яка  нагадала присутнім про проведення  конкурсного відбору проектів підручників для 2-х класів, який здійснюється з метою забезпечення здобувачів початкової освіти новим поколінням підручників для закладів загальної середньої освіти згідно з переліком, який затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 01 квітня 2019 року № 1190 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 2 класу закладів загальної середньої освіти». Відповідно до Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2018 року № 248, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 березня 2018 року за № 359/31811 зі зміною, внесеною наказом Міністерства освіти і науки України від 19 червня 2018 року № 660, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25 червня 2018 року за № 740/32192, на ІІ етапі до проведення Конкурсу долучаються заклади освіти.

Додала, що вчителі-предметники школи з 25 по 04 березня ознайомилися в Електронній бібліотеці ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» ( за посиланням  lib.imzo.gov.ua у розділі «Конкурс підручників») з фрагментами електронних версій  оригінал-макетів підручників  для 2-х  класів  чинної програми .  Наголосила, що 04 березня  відбулися засідання  МО, на яких  педагоги остаточно визначилися, за яким підручником буде проводитися навчання учнів  2-х  класів  на наступний навчальний рік. Далі детально ознайомила педагогічних працівників з переліком обраних підручників:

 

Підручник

ПІБ учителя, який здійснив безпосередній вибір проекту підручника
1 .«Англійська мова» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) Герберт, Пухта; Ґюнтер, Ґернґрос; Пітер, ЛьюісДжонс (2019) Коршунова К.О.
«Українська мова та читання» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Автор Большакова, І. 0., Пристінська, М. С. Гаврильченко Н.І.

Захарченко І.В.

«Математика» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти Автор Гісь, О. М. , Філяк., І. В. Гаврильченко Н.І.

Захарченко І.В.

«Я досліджую світ» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Автор Большакова, І. О. , Пристінська, М. С. Гаврильченко Н.І.

Захарченко І.В.

«Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 2 класу закладів загальної середньої освіти Автор Рубля, Т. Є., Мед, І. Л., Щеглова, Т. Л. Гаврильченко Н.І.

Захарченко І.В.

 

Ухвалили:

  1. Прийняти інформацію до відома.
  2. Схвалити вищевказані підручники для навчання учнів 2-х класів на 2019-2020 н.р. без змін і зауважень
  3. Оприлюднити на веб-сайті школи обрані проекти підручників до 10 березня 2019 року.

Голосували: «за» – 56;   «проти» – 0;   «утримались» – 0

 

Голова педагогічної ради                                               О.М. Олійник

Секретар                                                                           І.М. Вербицька

 

Учителі, які здійснили

безпосередній вибір підручників                                    К. О. Коршунова

Н.І.  Гаврильченко

І. В.  Захарченко

 

 

 

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *